SVADBY

Rada s Vami strávim Váš deň od príprav až po čepčenie a zachytím z neho tie najkrajšie chvíle. Na stretnutí vopred sa zoznámim s Vašou predstavou, aby sme pripravili všetko tak, ako má byť a ako to máte vysnívané. Aby sa na Vašu svadbu nemohlo zabudnúť.


portrétny rodinný a svadobný fotograf Pezinok - Marcela Farbulová

DETI A RODINA

Fotenie detí a rodinné fotenie má u mňa svoje špeciálne miesto. Bezprostrednosť detí je jedna z najkrajších vecí, ktoré môžem na fotoaparát zachytiť. Rada zvečním chvíle s Vašimi najbližšími.


Portrétny fotograf Pezinok a bratislava

PORTRÉT

Nachádzať v každej osobe niečo výnimočné, čo jednoducho nemôžem prehliadnuť. To na fotení portrétov milujem.


Tehotenské fotenie Pezinok, Bratislava - Marcela Farbulová

TEHOTENSKÉ FOTENIE

Obdobie čakania na nový život je v živote matky jedným z najkrajších, aj keď určite nie najľahším obdobím. Budem rada, ak spolu vytvoríme krásne spomineky na túto jedinečnú chvíľu vo Vašom živote.

CENNÍK FOTENIA

Svadobná fotografka - Marcela Farbulová

SVADBA

Cena za kompletné nafotenie Vášho svadobného dňa od príprav až do 1:00 hod. je 790 €. Výsledné fotografie v počete 400-500ks dostanete odovzdané na USB kľúči spolu s vytlačenými fotografiami (50ks, rozmer 10x15cm) v darčekovej krabičke. Ak si toho želáte nafotiť menej, budem rada, ak sa mi ozvete a ušijem Vám cenovú ponuku priamo na mieru.

Detská fotografka – Marcela Farbulová

RODINNÉ FOTENIE

Cena za ateliérové rodinné fotenie a fotenie detí je 100€/10ks upravených fotografií. Každá ďalšia upravená fotografia je za cenu 10€. V prípade záujmu je možné doobejdnať darčekovú krabičku, v ktorej nájdete vytlačené fotografie v rozmere 13x18cm a USB kľúč za cenu 30€.

Tiež je možné dohodnúť aj služby vizážistky, ktorá príde priamo do ateliéru.

Cenník tehotenského fotenia nájdete na tejto stránke. V prípade záujmu o fotenie aktov ma prosím kontaktujte.


V prípade záujmu o fotenie ma prosím kontaktujte.