Svadobná fotografka - Marcela Farbulová

SVADBY

Rada s Vami strávim Váš deň od príprav až po čepčenie a zachytím z neho tie najkrajšie chvíle. Na stretnutí vopred sa zoznámim s Vašou predstavou, aby sme pripravili všetko tak, ako má byť a ako to máte vysnívané. Aby sa na Vašu svadbu nemohlo zabudnúť.


portrétny rodinný a svadobný fotograf Pezinok - Marcela Farbulová

DETI A RODINA

Fotenie detí a rodinné fotenie má u mňa svoje špeciálne miesto. Bezprostrednosť detí je jedna z najkrajších vecí, ktoré môžem na fotoaparát zachytiť. Rada zvečním chvíle s Vašimi najbližšími.


portrtétny Fotograf Pezinok - Marcela Farbulová

PORTRÉT

Nachádzať v každej osobe niečo výnimočné, čo jednoducho nemôžem prehliadnuť. To na fotení portrétov milujem.


Tehotenské fotenie Pezinok, Bratislava - Marcela Farbulová

TEHOTENSKÉ FOTENIE

Obdobie čakania na nový život je v živote matky jedným z najkrajších, aj keď určite nie najľahším obdobím. Budem rada, ak spolu vytvoríme krásne spomineky na túto jedinečnú chvíľu vo Vašom živote.

CENNÍK FOTENIA

Svadobná fotografka - Marcela Farbulová

SVADBA

Cena za kompletné nafotenie Vášho svadobného dňa od príprav až do 1:00 je 690€. Výsledné fotografie v počete 400-500ks dostanete odovzdané na USB kľúči spolu s vytlačenými fotografiami (50ks, rozmer 10x15cm) v darčekovej krabičke. V cene ja tiež rande fotenie pred svadbou, na ktorom si to všetko nanečisto vyskúšame a doladíme všetky detaily týkajúce sa svadby. Ak si toho želáte nafotiť menej, budem rada, ak sa mi ozvete a ušijem Vám cenovú ponuku priamo na mieru.

Detská fotografka – Marcela Farbulová

RODINNÉ FOTENIE A PORTRÉT

Cena za rodinné fotenie, fotenie detí a portrét je 100€/10ks upravených fotografií. Každá ďalšia fotografia je za cenu 10€. V prípade záujmu je možné dohodnúť aj služby vizážistky. (Neupravené fotografie neodovzdávam.) Cenník tehotenského fotenia nájdete na tejto stránke. V prípade záujmu o fotenie aktov ma prosím kontaktujte.


V prípade záujmu o fotenie ma prosím kontaktujte.