tehotenské fotenie Pezinok a Bratislava

Nechajte ma zachytiť toto krásne obdobie

Obdobie čakania na bábätko je náročný, no nepochybne krásny čas. Dovoľte mi zastaviť okamih a zväčniť ho v podobe fotografie.

tehotenské fotenie Pezinok a Bratislava

Cíťte sa krásne

Užite si čas u mňa v ateliéri iba pre seba. Nezabudnite, že žena s bruškom je stále krásna a môže sa cítiť sexi. Nebojte sa odvážnejších fotografií, o pár rokov sa na ne budete s úsmevom pozerať.

Zarezervujte si termín

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si svoj termín v predstihu. Ideálny čas na tehotenské fotenie je medzi 6. a 8. mesiacom, kedy je už bruško pekne vidieť a žena sa stále cíti komfortne. Nezabúdajte, že vždy je to individálne a najlepšie bude, ak sa mi ozvete v predstihu, aby sme vybrali ten správny termín pre Vás.

„Fotky sú krásne, neviem sa na ne vynadívať. Ešte raz ďakujem!“

Katka
Marcela Farbulová - svadobný, rodinný a portrétny fotograf

Toto som ja

Volám sa Marcela a fotografia sa mi priplietla do cesty už v útlom detstve, od kedy sa stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Sama som maminka dvoch detí, takže viem, aké náročné tehotenstvo vie byť. Budem veľmi rada, ak sa mi zveríte do rúk a dovolíte mi zachytiť na fotoaparát tieto krásne chvíle.

Môj ateliér sa nachádza len kúsok od Bratislavy, v Pezinku. Príďte si ku mne oddýchnuť, budem sa na Vás tešiť.

Moja ponuka

Fotografia je tu na to, aby nám pripomenula okamihy nášho života. Tehotenstvo je nepochybne jedným z tých najdôležitejších. Preto sa snažím, aby ste s fotografiami, ktoré odo mňa dostanete, boli čo najspokojnejšie. Aj teraz, aj o niekoľko rokov. To je pre mňa to najkrajšie ohodnotenie mojej práce.

Cena tehotenského balíčka je 160 eur.

Balíček tehotenských fotografií obsahuje 10 kompletne upravených fotografií vo farebnom aj čiernobielom prevedení, ktoré dostanete v elektronickej aj tlačenej podobe. Vytlačené fotografie odovzdávam v darčekovom balení spolu s usb kľúčom a môžete si ich prezrieť aj v online galérii. Každá fotka nad rámec 10 fotiek stojí 10 eur.

Fotenie potom prebehne podľa časového priebehu Vášho tehotenstva, ideálne v siedmom mesiaci.

V prípade Vášho záujmu je možné využiť aj služby vizážistky, ktorá Vás upraví priamo u mňa v ateliéri. Cena za make-up a úpravu vlasov je 60eur.

Tehotenské fotenie Pezinok, Bratislava - Marcela Farbulová

Neviete si rady, čo si na fotenie obliecť?

Ako vidíte na fotke, niekdey netreba aj nič 🙂 Ak predsa nechcete byť úplne nahá, pár kúskov sa určite nájde aj u mňa v ateliéri. Je však fajn priniesť si aj niečo svoje vlastné, v čom sa cítite dobre. Pripravila som si pre Vás sprievodcu „Čo na seba na fotenie“. Ak máte záujem, rada Vám ho pošlem, stačí vyplniť Váš e-mail.

Nečakáte bábätko, ale radi by ste si nechali urobiť fotku?

Nazrite do môjho portfólia. Ponúkam fotenie portrétov, rodinných fotiek a svadieb. A pre tie odvážnejšie aj fotenie aktov.

Budem rada, ak sa so mnou spojíte aj na Instagrame, kde môžete sledovať moju tvorbu.